WeUnited - Romania
Daca vreti sa aveti acces full pe acest forum va rugam sa va inregistrati! Nu veti regreta vom face tot posibilul sa fie pe placul vostru.Va multumim pentru ca ati citit acest mesaj.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

WeUnited - Romania
Daca vreti sa aveti acces full pe acest forum va rugam sa va inregistrati! Nu veti regreta vom face tot posibilul sa fie pe placul vostru.Va multumim pentru ca ati citit acest mesaj.
WeUnited - Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
WeUnited - Romania

Because We Can


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Server Privat Romanesc Metin2 Triumph

+7
KaMiKaZe
cosminutz12
Fnata @ Wu
Fazan hamza
CosugMarius
hasasinul
SonOfGood
11 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Server Privat Romanesc Metin2 Triumph Empty Server Privat Romanesc Metin2 Triumph Sam Iun 28, 2014 6:07 pm

SonOfGood

SonOfGood
Fondator
Fondator

Metin2 Triumph
Status : Server Privat Romanesc Metin2 Triumph Sfdm6b
Y/M : cosminbandinga@yahoo.com
Parteneriat : Wu

Va asteptam cu mare drag pe acest server privat romanesc " Triumph "

http://weunited.ml

hasasinul

hasasinul

Server Privat Romanesc Metin2 Triumph Images?q=tbn:ANd9GcQ8v4NyNyd2qAvpW5e2wuwRO4W-A48BlEr8RYE2l-f4mUyKYjEETOlMISM Pro wu de la mine !

CosugMarius

avatar

Salut imi zici si mie site-ul , de la mine ai un mic pro Server Privat Romanesc Metin2 Triumph Cooltext1626010621

Fazan hamza

Fazan hamza

nu mai face-ti spam , + warn ! despre metin nu stim site-ul deci Server Privat Romanesc Metin2 Triumph Cooltext1626014510

Fnata @ Wu

Fnata @ Wu

Hamza n-ai drept-ul sa comentezi warn! la a 3 greseala ban

6Server Privat Romanesc Metin2 Triumph Empty Site-ul Sam Iun 28, 2014 7:40 pm

cosminutz12

cosminutz12

metin2triumph.eu

7Server Privat Romanesc Metin2 Triumph Empty Metin2Triumph Sam Iun 28, 2014 7:41 pm

cosminutz12

cosminutz12

Distractie placuta! lol! 

CosugMarius

avatar

Cosmin este server-ul tau ?

este hostat? ??

cosminutz12

cosminutz12

Da...este hostat

10Server Privat Romanesc Metin2 Triumph Empty Re: Server Privat Romanesc Metin2 Triumph Dum Iun 29, 2014 3:16 pm

cosminutz12

cosminutz12

Ati gasit pagina ?

11Server Privat Romanesc Metin2 Triumph Empty Re: Server Privat Romanesc Metin2 Triumph Lun Iun 30, 2014 12:45 pm

KaMiKaZe

avatar

Tare , dai si mie un grad am experienta :d

12Server Privat Romanesc Metin2 Triumph Empty Re: Server Privat Romanesc Metin2 Triumph Lun Iun 30, 2014 3:15 pm

Fnata @ Wu

Fnata @ Wu

Tare eu am gasit pagina.

13Server Privat Romanesc Metin2 Triumph Empty Re: Server Privat Romanesc Metin2 Triumph Mar Iul 01, 2014 8:20 am

Lolfast

avatar

Se doneaza pe el??

14Server Privat Romanesc Metin2 Triumph Empty Re: Server Privat Romanesc Metin2 Triumph Mier Iul 02, 2014 11:36 am

xRaffaell

xRaffaell
Fondator
Fondator

Fazan hamza a scris:nu mai face-ti spam ,  + warn ! despre metin nu stim site-ul deci Server Privat Romanesc Metin2 Triumph Cooltext1626014510


1. Invata romana
2.Nu ai dreptul sa vorbesti de warn

15Server Privat Romanesc Metin2 Triumph Empty Re: Server Privat Romanesc Metin2 Triumph Mier Iul 02, 2014 1:17 pm

victoria12

victoria12
Fondator
Fondator

hamza taci din gura ca eu o sa i-au fondator.Si nu comenta aiurea la orice topic

http://www.weunited.ml

16Server Privat Romanesc Metin2 Triumph Empty Re: Server Privat Romanesc Metin2 Triumph Joi Iul 03, 2014 10:46 am

xRaffaell

xRaffaell
Fondator
Fondator

victoria12 a scris:hamza taci din gura ca eu o sa i-au fondator.Si nu comenta aiurea la orice topic

Sti ca nu ai voie sa ameninti nu??

17Server Privat Romanesc Metin2 Triumph Empty Re: Server Privat Romanesc Metin2 Triumph Joi Iul 03, 2014 11:07 am

Fanta @ Chilllend

avatar

hmm

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum